Головна

Про нас

Новини

Доставка

F.A.Q.

PrEPUA

Хочу PrEP

#PrEPUA

Доставка PrEP

Безкоштовна доставка PrEP в умовах COVID-19 та преміум аккаунт Hornet в подарунок!

У період пандемії і перебоях з транспортом виникла гостра необхідність допомоги клієнтам в отриманні PrEP. На вирішення цієї проблеми покликаний новий проект в Києві, Харкові та Дніпрі. Скористатися цією можливістю можна з 1.06 по 30.11.2020.

З метою уникнення ризику інфікування COVID19 у громадському транспорті, проект prep.com.ua запроваджує можливість безкоштовної доставки клієнтів до пунктів видачі PrEP і назад до місця проживання клієнта в супроводі соціальних працівників проекту. На час поїздки клієнти проекту будуть забезпечені спеціальними респіраторами зі ступенем захисту FFP3, латексними рукавичками і антисептиком ( «Стерилліум»).

У супроводі нашого соціального працівника клієнт зможе швидко здати аналізи і отримати препарат.

Послуга з безкоштовної доставки клієнтів доступна в містах Київ, Харків та Дніпро для всіх нових клієнтів, що зареєструвалися через сайт www.prep.com.ua

Кожному новому клієнту, що скористається послугою "таксі" ми даруємо 3-х місячну преміум підписку у додатку Hornet. Акція діє у містах Київ, Харків та Дніпро з 7 жовтня по 20 листопада 2020 року. Преміум підписка активується до твого існуючого аккаунту та діє 3 місяці з моменту активації. Кількість преміум підписок обмежена, не барись!

Існуючі клієнти можуть звернутися до свого соціального працівника за допомогою в безпечному отриманні препарату.

Також нагадуємо, що PrEP в Україні безкоштовний.

Проект здійснюється за підтримки ALLIANCE.GLOBAL, Alliance for Public Health і Фонду Елтона Джона

Альянс громадського здоров'я Альянс.Глобал EJAF