Головна

Про нас

Новини

Доставка

F.A.Q.

PrEPUA

Хочу PrEP

#PrEPUA

Онлайн PrEP – не кіт в мішку?

Онлайн PrEP – не кіт в мішку?

29/12/2018

Як знати, що доступний онлайн PrEP справжній? Ознайомтеся з результатами дослідження ресурсу PrEPster, проведеного влітку 2018 р. з метою тестування PrEP від ​​шести основних онлайн-продавців генериків.

Що це за дослідження?

Влітку 2018 р. компанія PrEPster організувала пробні онлайн-замовлення генериків PrEP від ​​шести основних постачальників. Добровольців попросили придбати по упаковці PrEP у кожного з продавців, а препарати протестували в лабораторних умовах.

Яка мета цього дослідження?

Тисячі людей купують PrEP онлайн, особливо в країнах, де доконтактна профілактика ВІЛ поки недоступна через систему охорони здоров'я. Одні з найпоширеніших запитань, які ми чуємо: «Як знати, що куплений в Інтернеті PrEP безпечний? Чи можна бути впевненими, що препарати не підроблені?»

А хіба ці медикаменти вже не проходили випробувань?

У 2016 році PrEPster вже співпрацював з медичними закладами, в тому числі й лондонською клінікою сексуального здоров’я 56 Dean Street, для проведення сотень терапевтичних моніторингових випробувань (TDMs). TDMs передбачають, що учасник дослідження приймає препарат, а потім його кров тестують на вміст препаратів. Ці дослідження показали, що жоден із протестованих не приймав підробленого PrEP.

Чому дослідження провели саме зараз?

Останніми роками PrEP почали продавати нові постачальники, на ринок вийшли кілька нових брендів PrEP. Тому компанія вирішила, що настав час заспокоїти всіх, хто цікавиться справжністю доступних в Інтернеті препаратів, провівши нові тестування таблеток. Це нове дослідження доповнює TDMs, проведені в 2016 р.

Чи знали постачальники препаратів про це дослідження?

Ми вжили максимальних заходів, щоб забезпечити найвищу якість процесу та дотримання стандартів тестування. Продавців і постачальників про проведення тестових закупівель не повідомляли, а про саме дослідження знала лише невелика кількість людей.

Ви тестували справжні препарати?

Всі препарати, які проходили перевірку, надходили до лабораторії у оригінальній упаковці та запечатані. Проте лаборанти не знали, який зразок належить якій компанії, тобто тестування було сліпим.

Чи було це дослідженням якості?

Для дослідження обрали незалежну лабораторію, що відповідає міжнародним стандартам. Результати тестування пройшли рецензування, а потім були оприлюднені на міжнародній ВІЛ-конференції. З результатами можна ознайомитися за посиланням, а методи дослідження відкриті для перевірки.

Що виявили дослідження?

Було перевірено чотирнадцять препаратів PrEP від різних ​​онлайн-постачальників. Крім того, також були протестовані препарати Truvada і PrEP компанії England IMPACT Trial. Результати показали, що немає ніяких доказів підробок PrEP у жодному зі зразків, отриманих влітку 2018 р. від будь-якого із шести постачальників.

Які тести були проведені?

У лабораторії використано перевірений метод високоефективної рідинної хроматографії. Ці тести виявляють активні інгредієнти PrEP (TDF/FTC, тобто Тенофовір/Емтрицитабін).

Продукцію яких компаній тестували?

У лабораторному досліджені брали участь зразки PrEP від ​​All Day Chemist, Dynamix, Green Cross Pharmacy, In House Pharmacy, Silom Pulse та United Pharmacy.

Отже, чи безпечно замовляти PrEP онлайн?

Ці тести є додатковим підтвердженням результатів TDMs 2016 року. А саме:

можна впевнено сказати, що купувати PrEP у досліджених постачальників безпечно.

Проте ми продовжуємо наполегливо рекомендувати при купівлі PrEP з обережністю ставитися до неперевірених і непідтверджених постачальників.

Хто фінансував цей проект?

Закупівлю ліків організував та оплачував PrEPster. Всі добровольці отримали повне відшкодування витрат на придбані препарати (у тому числі в окремих випадках поштові та митні збори) та не отримали жодних інших виплат. Витрати на лабораторне тестування покрив Terrence Higgins Trust, а проводили його у лондонському Imperial College.

Чи не є це для PrEPster способом стимулювання продажів окремих компаній?

PrEPster не має бажаного або рекомендованого постачальника PrEP. Організатори розуміють, що покупці прийматимуть рішення про купівлю, беручи до уваги ряд факторів, серед яких ціна, спосіб оплати та швидкість доставки.

Переклад статті, оригінал розміщений за посиланням: https://prepster.info/realdeal/?fbclid=IwAR0YdSqvz8idJC3Fu1bVvNXWXfWZWRBb92XUVWfDiHx_dwT4CLWKR92O1H8