Головна

Про нас

Новини

Доставка

F.A.Q.

PrEPUA

Хочу PrEP

#PrEPUA

life4me + допомагає в отриманні АРТ препаратів якщо Ви застрягли за кордоном

life4me + допомагає в отриманні АРТ препаратів якщо Ви застрягли за кордоном

10/04/2020

Пандемія нового коронавируса продовжує вносити свої корективи в ще недавно розмірене життя більшості з нас. Сьогодні тисячі людей, які проживають в країнах Східної Європи і Центральної Азії, виявилися в досить скрутному становищі: через екстрених заходів по закриттю кордонів на тлі поширення нового коронавируса COVID-19,

Пандемія нового коронавируса продовжує вносити свої корективи в ще недавно розмірене життя більшості з нас.

Сьогодні тисячі людей, які проживають в країнах Східної Європи і Центральної Азії, виявилися в досить скрутному становищі: через екстрених заходів по закриттю кордонів на тлі поширення нового коронавируса COVID-19, багато хто з них не можуть покинути іноземні держави і повернутися додому.

Як показують останні дані, питання відновлення авіасполучення для ряду країн нашого регіону стоїть дуже гостро, проте чітких рішень з цього приводу владою поки не прийнято, заходи не озвучені.

Напружена епідеміологічна обстановка в більшості країн також не дозволяє зробити скільки-небудь достовірний прогноз про те, коли будуть зняті обмеження або організовані додаткові рейси.

Якщо Ви потрапили в подібну ситуацію, у Вас ВІЛ-інфекція, а запас антиретровірусних засобів на кінець, або Ви знаєте людей, яким потрібна така підтримка, будь ласка, зверніться до нас!

У співпраці з нашими колегами з Коаліції по готовності до лікування (ITPC), організацій моніторингу доступності антивірусних засобів в Росії, Білорусі та Казахстані (pereboi.ru, pereboi.by і pereboi.kz) ми зробимо все можливе, щоб зв’язатися з місцевими пацієнтськими або іншими гуманітарними об’єднаннями, які можуть посприяти у видачі медикаментів або запропонувати іншу необхідну Вам допомогу.

Напишіть нам або заповніть форму тут.